חברות

קבוצת Ocean
 
הקונספט החדש -   3D relocation של קבוצת Ocean מגבש תפיסה חדשנית, שתוביל את עולם ההתניידות. נקודת המבט הייחודית על צרכי המתניידים יצרה עולם שירותים ומושגים חדש,
עולם המנהל את הקשר בין המתניידים לארגון בראייה מערכתית ויוצר "שלם הגדול מסך חלקיו" התואם את צפיות המתניידים.
 
קבוצת Ocean  מאגדת תחומים המנוהלים בסינרגיה ומובילים תפיסה ניהולית חדשה. תפיסה ששמה דגש על ניהול הפתרונות אותם בחר הלקוח בתהליך העתקת איכות החיים מנקודה לנקודה בארץ ובעולם, בשונה ממציאת פתרונות להעתקת מגורים או העתקת רכוש. קבוצת Ocean בנויה משלוש חברות:
 
Ocean Relocation
Ocean Real Estate
Ocean Operations
 
 
 
אושן רילוקיישן
 
אושן רילוקיישן עוסקת בניוד והעתקת איכות חיים מנקודה לנקודה. אנו באושן רילוקיישן מבינים כי לאנשים שונים יש צרכים שונים והעדפות שונות, זו הסיבה שהעתקת איכות חיים מנקודה לנקודה שונה מאחת לשנייה ויוצרת אפשרויות שונות. הפתרונות שאנו מציעים מותאמים לאופי המעבר והאתגרים שמציבה המשפחה, ארץ המוצא וארץ היעד.
 
ה-"Wise Process" - שירות חכם ואפקטיבי.
תהליך ה-"Wise Process" - מאפשר לנו להציע לכל לקוח בצורה פשוטה, סל אפשרויות רלוונטיות עבורו. התהליך מייצר את הדרך הקלה, הנעימה והמשתלמת ביותר כולל פתרונות של קנייה או השכרת נדל"ן ושירותים לוגיסטיים מתקדמים להעתקת איכות חיים מנקודה לנקודה.
 
לפרטים נוספים לחץ כאן
 
 
 
אושן נדל"ן
 
אושן נדל"ן הינה חברה העוסקת בניהול נדל"ן בארץ ובעולם, רכישה ומכירת דירות, פתרונות לדיור זמני ועוד. מתוך ההבנה כי תהליך הניוד מביא עימו הזדמנויות נדל"ן חדשות לכל משפחה, אנו מסייעים לכל מתנייד למקסם את ההזדמנויות הנדל"ניות, בעזרת חשיבה יצירתית וסל פתרונות משולב.
 
ניהול יצירתי בתחום הנדל"ן

כדי להעניק פתרון המותאם אישית לכל לקוח אנו מעמידים את הניסיון הרב של חברת Ocean וקשרי העבודה חובקי העולם לרשות לקוחותינו, ומציעים להם פתרונות מצוינים בעלות הוגנת השמה את צרכיהם במרכז.
 
לפרטים נוספים לחץ כאן
 
 
 
אושן תפעול
 
אושן תפעול מתמחה במתן פתרונות תפעוליים ושירותים לוגיסטיים מתקדמים. הודות למערכות הניהול המתקדמות, תהליכי העבודה היעילים וכוח-אדם מקצועי ומיומן  נהנים לקוחתנו מגמישות תפעולית ומתהליכים לוגיסטיים אפקטיביים ומשתלמים.
 
שייכותה של חברת 'אושן תפעול' לקבוצה מובילה בעולם בתחום ההתניידות, מעניקה לה חוסן בינלאומי, חשיפה לידע רב ושותפות עם חברות התפעול הטובות בעולם.
 
ניהול יצירתי בתחום התפעול

כדי להעניק פתרון המותאם אישית לכל לקוח אנו מעמידים את  הניסיון הרב של חברת Ocean וקשרי העבודה חובקי העולם לרשות לקוחותינו ומציעים להם פתרונות מצוינים בעלות הוגנת ששמה את צרכיהם במרכז. שירותי שילוח בינלאומי, אחסנה, לוגיסטיקה, אחזקה והשכרת ריהוט הם רק חלק קטן מפתרונות שאנו מציעים. כל פתרון מותאם אישית לשאלות התפעוליות הרבות איתם צריכים הלקוחות להתמודד. זו הסיבה שפיתחנו מודל שמאפשר להעניק פתרון איכותי וחכם.
 
לפרטים נוספים לחץ כאן