חברת אושן רילוקיישן | Ocean Group

איך בוחרים ביטוח לחו”ל לפני יציאה לרילוקיישן?

נוסעים לחוץ לארץ? אחד הדברים שאתם חייבים לדאוג לו וזה לא משנה אם מדובר בנסיעה קצרה או בנסיעה ארוכה הוא- ביטוח בריאות לחו”ל. אבל מה שכן משנה זה מה ביטוח הבריאות כולל בתוכו שכן נסיעת עסקים של כמה ימים שונה מנסיעה לצורך ספורט אתגרי וכל טיול או חופשה שונים מרילוקיישן והגירה למדינה אחרת כך שביטוח בריאות לנסיעה של טיול או חופשה כולל בתוכו דברים אחרים מאשר ביטוח בריאות ברילוקיישן.

ביטוח בריאות ברילוקיישן- מה מציעים לכם בפוליסת הבריאות באופן כללי?

ביטוח בריאות שמיועד למצב של רילוקיישן למדינה אחרת כולל בתוכו את כל מה שקשור בתחום הבריאות האישית והתאונות האישיות אך לא רק. פוליסת ביטוח רילוקיישן מכילה בתוכה גם סעיפים הקשורים לביטוח תכולה וביטוח דירה.

איך יודעים איזה ביטוח בריאות ברילוקיישן הכי מתאים לנו?

  1. קודם כל הכי חשוב לקבל את כל המידע הרלוונטי והחשוב בנושא. תקראו עליו ברשת, תשאלו חברים שכבר עשו רילוקיישן לגבי המלצות שלהם ודיס המלצות, תשוו את המחירים ואת ההצעות. בדרך כלל מדובר בשינויים קטנים אבל חשובים וכן כדאי להתמקד בשירות הלקוחות שתקבלו בעיקר כשאתם מתכננים לעזוב את הארץ לתקופה לא קצרה.
  2. יש לבוא לפגישה עם הסוכנות הרלוונטית, כל סוכנות שהיא עם הדרישות שלכם והצרכים וכן הנתונים על המקום אליו אתם מבצעים את הרילוקיישן, שכן יש הבדל בביטוח רילוקיישן כאשר אתם עושים רילוקיישן לארופה לבין רילוקיישן לארה”ב. בהתאם לאלה תבדקו את התנאים של פוליסת ביטוח בריאות ברילוקיישן שתקבלו מהסוכנות ותוודאו שהיא אכן מתאימה לדרישות ולצרכים שלכם.
  3. הכי חשוב לקרוא את כל האותיות הקטנות כי שם מסתתרים ההבדלים בין הפוליסות. בדקו את התנאים וההגבלות, את האורך של הפוליסה, בדיוק מה היא מכילה ואת מה היא מכסה, על מה מתחייבים לכם ולכמה זמן ומה הן אפשרויות השינוי והביטול של הפוליסה.

אל תקלו ראש! פוליסת ביטוח בריאות ברילוקיישן היא אחת הפוליסות החשובות ביותר שעליכם לדאוג להן לפני ביצוע הרילוקיישן והיא תשמור עליכם בעיקר במצב של פציעה או מחלה אך גם במצב של פגיעה ברכוש או בדירה ולכן חשוב מאוד לבחור פוליסת ביטוח בריאות ברילוקיישן אמינה וטובה שמוצעת על ידי סוכנות ביטוח מוכרת ואמינה שהגיעה עם המלצות ולא להתפשר.

בסופו של דבר תרצו להשתמש באותו ביטוח בריאות כמה שיותר בזמן שאתם לא בארץ ולהפעיל אותו רק כשממש תצטרכו אבל אם וכאשר תצטרכו כדאי שתהיו בטוחים שאותה פוליסה תגן עליכן בכל הדברים העיקריים והחשובים.

הכניסו לרשימת הסידורים והארגונים לרילוקיישן כבר עכשיו לדאוג לפוליסת ביטוח בריאות ברילוקיישן. מתכננים רילוקיישן או רק התחלתם לחשוב על הרעיון? פנו לחברתנו ונשמח לסייע לכם בתהליך ולתת לכם ייעוץ רילוקיישן

לקריאה נוספת בנושא – טיפים חשובים על ביטוח לרילוקיישן במדינות אירופה

 

All rights reserved © Ocean Group 2021

All rights reserved © Ocean Group 2021