חברת אושן רילוקיישן | Ocean Group

יוצאים לרילוקיישן באירופה? הינה כמה טיפים שחשוב להכיר על ביטוח ישראלים

רבים הישראלים שיוצאים לרילוקשיין למדינות שונות באירופה. רילוקיישן הוא לרוב לתקופה מסוימת קצרה יחסית אך הוא דורש התאקלמות והתאמה למדינה החדשה- למידת השפה, הכרת הנהלים, מציאת מסגרות חינוכיות, חיי חברה וגם כמובן- ביטוח רפואי.

הביטוחים הרפואיים במדינות אירופה שונים מישראל וממדינה ולמדינה ולכן חשוב כבר לפני היציאה לרילוקיישן לדאוג בארץ לביטוח מתאים.

ביטוח רילוקיישן - אל תטוסו בלעדיו:

ברגע שעוברים לגור באחת ממדינות אירופה בזמן המגורים שם אתם תלויים לגמרי בשירותי המדינה- גם מבחינה רפואית. אם אחד הילדים חולה, אם אתם נדרשים לטיפול רפואי, אם במהלך טיול נפצעתם- כל אלה יידרשו טיפול במרכז רפואי או אצל רופא פרטי ולכן חשוב שאתם ובני המשפחה שלכם תהיו מבוטחים בביטוח רילוקיישן.

אירופה מתחלקת לכמה וכמה מדינות אבל בגדול ניתן לחלק אותה למדינות הממוקמות במזרח אירופה ולמדינות הממוקמות במערב אירופה והכללים שונים בשני חלקי היבשת.

ביטוח רילוקיישן במדינות מזרח אירופה:

ברוב המקרים מדובר במדינות פולין, בולגריה רומני והונגריה ולרוב ברילוקיישן למטרת לימודים. יש לקחת בחשבון שהמדינות במזרח אירופה מפותחות פחות מאלה שבמערב היבשת ובהתאם לכך גם השירותים הרפואיים- ולכן תאלצו להתפשר על טיפול פחות טוב או לנסוע למדינה מתקדמת יותר.

ביטוח רילוקיישן במדינות מערב אירופה

במדינות אלה לרוב מדובר ברילוקיישן למטרות עבודה ושיפור תנאי חיים כאשר המדינות הפופולאריות ביותר הן אנגליה והולנד. במדינות אלה ניתנים שירותי בריאות ממשלתיים ציבוריים כך שאם יש לכם דרכון אירופאי מהבחינה הזו אתם מסודרים.

קחו בחשבון שאין קופות חולים פרטיות ובמידה ואין לכם דרכון אירופאי לא תוכלו לקבל שירותים רפואיים בצורה זו ולכן עליכם לרכוש פוליסת ביטוח רילוקיישן המותאמת לצרכים שלכם לכל תקופת המעבר.

ביטוח רילוקיישן - ביטוח רפואי לישראלים שעוברים לאירופה

מערכת הבריאות הציבורית הקיימת ברוב מדינות אירופה לא מציעה את כלל השירותים הרפואיים הנדרשים, זמינות התורים נמוכה למדי וההמתנה מאוד ארוכה. לכן חשוב ביותר לעשות פוליסת ביטוח רילוקיישן לפני שיוצאים לרילוקיישן באירופה– פוליסת בריאות שתכסה את כל הצרכים והדרישות הרלוונטיות והנחוצות עבורכם ועבור בני משפחתכם בזמן השהייה באירופה.

ביטוח בריאות מבעוד מועד לכל בני המשפחה יאפשר לכם להיות בראש שקט בכל הקשור לטיפול רפואי בין אם טיפול יום יומי נחוץ או חלילה ניתוח או טיפול רפואי דחוף. כמו כן תוכלו לטייל במדינות אירופה האחרות וליהנות מהביטוח שלכם גם שם. ביטוח זה יעניק לכם טיפול רפואי אצל רופאים פרטיים, מרפאות בתי חולים וקבל טיפול רפואי איכותי מהיר ויעיל ללא המתנה ארוכה.

מתכננים לצאת לרילוקיישן היועצים של OCEAN ישמחו לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך, מוזמנים לקרוא עוד על מה כולל ייעוץ רילוקשיין בחברתנו. 

מתכננים רילוקיישן לאירופה? אולי יעניין אתכם לקרוא גם על – עושים רילוקיישן לאירופה? הינה מספר כללים על מיסוי שכדאי להכיר.

All rights reserved © Ocean Group 2021

All rights reserved © Ocean Group 2021