חברת אושן רילוקיישן | Ocean Group

איזה ביטוח מומלץ שיהיה לכם בזמן רילוקיישן בארצות הברית

עוברים לארצות הברית לרילוקיישן? בשעה טובה ובהצלחה. יש כל כך הרבה דברים לעשות וכל כך הרבה נושאים לדאוג להם, אחד מהם הוא ביטוח רילוקיישן. יש הרבה דברים טובים בארצות הברית והרבה דברים שאנחנו יכולים ללמוד מהאמריקאים אבל דווקא בנושא של ביטוחי בריאות אנחנו יכולים ללמד אותם די הרבה.

עושים רילוקיישן לארצות הברית? תצטרכו לדאוג לעצמכם:

להרבה דברים תצטרכו לדאוג ברילוקיישן ואחד מהם הוא ביטוח רילוקיישן. על מנת לעשות זאת אתם צריכים לבחור לעצמכם את הביטוח הטוב יותר והמתאים ביותר עבורכם:

  1. אם אתם רשומים בצורה חוקית בארצות הברית תוכלו לקבל ביטוח ממלכתי כחלק מהשינויים שהנשיא לשעבר אובמה הכניס תחת חוק ‘אובמה קר’.
  2. תוכלו לבטח את עצמכם ביטוח נסיעות זמני.
  3. קיים גם ביטוח קבוע שמיועד במיוחד כסוג של ביטוח רילוקיישן שמאפשר קבלת שירותי רפואה באופן פרטי במסגרת הסכם אישי שנחתם לפני הנסיעה ובהתאם לבחירת הפוליסה.

ביטוח רילוקיישן -איך בוחרים מה מתאים לכם?

לכל סוג ביטוח יש יתרונות ויש חסרונות ולכן צריך לבדוק היטב איזה סוג של ביטוח מתאים לכם לפני שאתם יוצאים לרילוקיישן לארה”ב:

תבחרו את סוג הכיסוי– אם אתם רווקים ללא ילדים אתם יכולים להסתפק בביטוח זול יותר ופשוט יותר, מאשר אם אתם משפחה עם ילדים או אנשים עם בעיות רקע ומחלות הדורשות ביקורים תכופים בקופת החולים.

תבדקו את גובה ההשתתפות העצמית– העלות החודשית של פוליסת הביטוח היא אמנם תשלום חודשי קבוע אבל חשוב לוודא שבמידה ויש השתתפות עצמית מדובר בסכום שתוכלו לעמוד בו. לעיתים ככל שהתשלום החודשי נמוך יותר עלות ההשתתפות העצמית תהיה גבוהה יותר ויש לקחת את הנתון הזה בחשבון.

שימו לב אילו מקומות הביטוח מכסה– ישנם ביטוחים שמכסים אתכם מבחינה בריאותית רק אם אתם נמצאים בארצות הברית ויש כאלה שתקפים גם לשהות שלכם בארץ ובמקומות אחרים בעולם. אם אתם מתכוונים להגיע לביקורים בתדירות גבוהה או לטייל מחוץ לארצות הברית כדאי שתבחרו ביטוח בהתאם.

בדקו עם מי הביטוח עובד– בכל פוליסה תוכלו לבדוק אילו רופאים מוגדרים בה ומה הכיסוי הכולל שהיא מציעה באזור שלכם. בדקו את הרופאים המקומיים ואת המרפאות במדינה בה אתם מתגוררים באופן ספציפי ולא בארצות הברית באופן כללי כי ייתכנו שינויים בין המדינות השונות בארצות הברית. בדקו איזה בית חולים נמצא הכי קרוב אליכם, אם הוא נחשב לבית חולים טוב ואם הוא עובד עם הביטוח שבחרתם. כדאי מאוד שתמצאו פוליסת ביטוח שמתאימה לא רק מבחינת המחיר אלא גם מבחינת המוסדות הרפואיים ואנשי הרפואה הפרטיים איתם היא עובדת באזור שלכם.

 

לפני שמתחילים בהכנות וההתארגנות לרילוקיישן מומלץ לקבל ייעוץ רילוקיישן בנוגע לכל התהליך. אנו נשמח ללוות אתכם יד ביד מהארגונים הראשונים ועד החזרה לארץ.

חושבים על רילוקיישן בארה”ב אולי יעניין אתכם לקרוא על רילוקיישן לניו יורק

 

 

All rights reserved © Ocean Group 2021

All rights reserved © Ocean Group 2021