במה אנו מאמינים

אנחנו מאמינים שרילוקיישן זו חוויה מעצימה לחיים

לנוסע רחוק, למדינה זרה, עם שפה שונה. אין ספק שרילוקיישן זה אירוע משנה חיים. יוצאים לתהליך של כמה שנים מבלי באמת לדעת לאן הדברים יתגלגלו.  אבל תחשבו על זה רגע: זו כנראה אחת החוויות הכי מעצימות שתחוו – לשחק על המגרש הגלובלי בקריירה, לחיות בסביבה ובתרבות שונים ממה שהורגלתם. תחשבו איזה כלים מדהימים תאספו איתכם. תחשבו כמה עוצמה ילדיכם הולכים לקבל.

רילוקיישן זו חוויה כל כך מעצימה, שכל אדם צריך לחוות אותה בחייו.

אנחנו ב-Ocean כאן כדי לעזור לכם להיערך לאתגרים שבתהליך הרילוקיישן

לתפיסתנו, רילוקיישן הוא תהליך מעגלי. הוא מתחיל במחשבה על מעבר לארץ אחרת, נמשך בהתארגנות לנסיעה, המעבר, ההתאקלמות והשגרה במדינה החדשה ונגמר בחזרה ארצה. התהליך יכול להמשך בין מספר חודשים לעשרות שנים…

התהליך הזה טומן בחובו חוויות רבות מעצימות, אבל גם לא מעט אתגרים – בכל האספקטים של החיים. איך הילדים יתאקלמו? איך נסתדר בתפקיד החדש ובארגון החדש? איך בן או בת הזוג יתמודדו עם הסיטואציה? לאחר טיפול בעשרות אלפי לקוחות, אנחנו כאן כדי לעזור מניסיוננו. אנחנו נאיר בפניכם את האתגרים שצפויים לכם לאורך הדרך.

אנחנו מלווים אנשים בתהליך הרילוקיישן
מהמחשבה ועד לחזרה

עבורנו, כל רילוקיישן הוא עולם ומלואו.
לכל אדם או משפחה יש את הצרכים הספציפיים שלהם ואנחנו נעזור לכם להבין מהם אותם צרכים ומהם הפתרונות המתאימים לכם. ההסתכלות שלנו על תהליך הרילוקיישן כתהליך מעגלי מאפשרת לנו ללוות ולסייע ללקוחותינו בכל שלב מתוך הבנה אמיתית של הסיטואציה ושותפות חזקה. מנהל הלקוח שלכם יהיה הכתובת לכל שאלה, התייעצות או תמיכה.

 

מוזמנים לקרוא על יעדי רילוקיישן פופולריים – כאן 
סיפורי רילוקיישן – כאן

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂