חברת אושן רילוקיישן | Ocean Group

על היתרונות שבהוצאת דרכון אירופאי בשנת 2021

הדרכון האירופאי הוא בין החזקים ביותר בעולם, כי הוא פותח בפני האזרחים אינספור אפשרויות. היתרונות שבהוצאת דרכון אירופאי הם רבים, כולל החופש לגור, לעבוד, ללמוד, לנהל עסקים ולקבל זכויות פרישה בכול המדינות החברות באיחוד האירופי.

חלק מהיתרונות הבולטים ביותר שמציע הדרכון האירופאי הם:

חופש תנועה ופטור מוויזה לארה״ב

אחד היתרונות העיקריים של הדרכון האירופאי הוא האפשרות לנוע בחופשיות בין כל מדינות אירופה. דרכון אירופאי מקנה גם זכאות לפטור מוויזה לארה״ב ולמאות מדינות אחרות, תלוי במדינה שהעניקה לכם את הדרכון (למשל, דרכון רומני).
אתם גם יכולים לגור, לעבוד וללמוד במדינות החברות באיחוד האירופי. למעשה, עם דרכון אירופאי, ה׳שכונה׳ שלכם כוללת את כל מרחבי האיחוד האירופי, כאשר כל מדינה מאופיינת בתרבות ובניחוחות משלה. זה מקום נהדר לחיות בו.

– לימודים חינם באירופה

מהאוניברסיטאות הידועות ביותר בעולם, כולל אוקספורד וקיימברידג׳, נמצאות באירופה. דרכון אירופאי מעניק לכם אפשרות ללימודים בחינם, או בעלויות נמוכות, באוניברסיטאות ובמכללות שונות ברחבי האיחוד האירופי. מה שאומר שיש לכם דרכון מעולה עם יתרונות משמעותיים גם לילדים שלכם.

– שירותי בריאות

אחד היתרונות הענקיים של הדרכון האירופאי הוא הגישה לשירותי בריאות בכול רחבי האיחוד האירופי. בעוד שבכול מדינה אירופאית יש מערכת בריאות משלה, שירותי בריאות בסיסיים מובטחים לכול האזרחים. תהיו זכאים גם לביטוח בריאות אירופאי ולכיסוי רפואי בכול רחבי אירופה.

– ביטחון ופרטיות

  • הגנה קונסולרית בתוך האיחוד האירופי לכול אזרחי האיחוד האירופי.
  • האיחוד האירופי חוקק חוק פרטיות – GDPR (General Data Protection Regulation), שהוא אחד מחוקי הפרטיות המחמירים בעולם, כדי להגן על זכויות האזרחים לפרטיות, כאשר מדובר בשימוש בנתונים.
  • חוקי בריאות ובטיחות קפדניים מאוד. האיחוד האירופי מציע את החוקים המחמירים ביותר בתחום בטיחות המזונות והמוצרים, כמו גם מערכת התרעה למוצרים מסוכנים המוצעים למכירה בשווקים

– עסקים

היתרונות הפיננסים שמציע דרכון אירופאי הם מה שמושך את המשקיעים ואנשי העסקים. האיחוד האירופי מציע תמריצי מס אטרקטיביים להשקעות הון. חוץ מזה, לאיחוד האירופי יש הסכמים עם יותר מ-60 מדינות אחרות המונעים תשלומי כפל מס (עבור מס נמוך). הרגולציות באיחוד האירופי מציעות גם שכבות מיסוי פרטיות, שאינן זמינות באזורים רבים אחרים בעולם.

מדינות שונות מסביב לאיחוד האירופי מציעות שיעורי מס שונים. מדינות כמו בולגריה, קפריסין, יוון, פורטוגל, מונטנגרו ומלטה – מציעות שיעורי מס נוחים או תכניות המתייחסות להכנסות זרות שיכולות ליצור סביבת מס אטרקטיבית לאלה שהגיעו לחיות באירופה זה מקרוב.

כפי שניתן לראות, כשמדובר בהחזקת דרכון אירופאי אין מחסור ביתרונות. לא רק שאתם יכולים לגור, לעבוד וללמוד בכמה מהמדינות העשירות ביותר בעולם מבחינת ההיסטוריה והתרבות, אלא שבו בזמן אתם יכולים גם ליהנות מיתרונות ייחודיים רבים.

– רילוקיישן

למי מאיתנו לא היה את החלום לגור בחו”ל? אין זה סוד שתעשיית ההייטק באירופה מתפתחת בקצב אדיר, והתחרות עם עמק הסיליקון גורמת לכך שהחברות מציעות משכורות מפתות עד מאוד. באמצעות דרכון אירופאי תוכלו לעבוד בתחומי ההייטק השונים באירופה ללא צורך בויזת עבודה. לאחר קבלת הדרכון תוכלו לגור באחת ממדינות האיחוד ולעבוד שם כאזרחים אירופאים מן המניין. עם דרכון אירופאי חלום הרילוקיישן חי מתמיד!

All rights reserved © Ocean Group 2021