החברות הישראליות הפועלות בבריטניה (2022)

שוק העבודה בבריטניה הוא מגוון וכיום אפשרויות העבודה מתרכזות לא רק בלונדון אלא גם בערים מרכזיות נוספות באנגליה, כמו מנצ'סטר וליברפול, וכן בסקוטלנד, ויילס ואירלנד. בריטניה מחולקת למחוזות, שבכל אחד מהם קיימת מדיניות תמריצים שונה ובלתי תלויה. החטיבה למסחר ולהשקעות מסייעת לחברות ביצירת הקשרים המתאימים במחוזות הנכונים בעבורן.

הסחר הדו-צדדי השנתי הסדיר עולה על רף 7 מיליארד דולר. משלחות מסחריות, טכנולוגיות, תעשייתיות ואקדמיות חוצות על בסיס תדיר. למעלה מ-300 חברות ישראליות הקימו פעילות בבריטניה, יוצרות עושר ומעודדות צמיחה.

במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר אתרים בהם תוכלו למצוא חברות ישראליות הפועלות בלונדון ובבריטניה: 

  1. מפה שמרכזת את החברות הישראליות בלונדון

קישור: https://www.israelimappedinlondon.com/
מפה זו נוצרה על ידי צחי דוידוביץ וגיא פרנקלין. לפי המפה, כ–100 גופים עם קשר לישראל, ובהם 81 סטארט־אפים טכנולוגיים ו-5 גופים שתומכים באקו־סיסטם של ישראל ובריטניה, פועלים בלונדון.

  1. בית חדש לסטרטאפים ישראלים בלונדון

קישור: https://www.ukisraelhub.com/news/
מטרת המיזם היא להעניק לסטראט-אפים ישראליים גישה מהירה ונוחה לענקיות הבריטיות המובילות בתחומן שתהיינה חברות בו – משלב ההשקעה ועד יצירת הזדמנויות לשותפויות עסקיות.

מרכז הטכנולוגיה בריטניה ישראל הוקם בשגרירות בריטניה בארץ ב-2011, כדי לקדם צמיחה כלכלית וחדשנות טכנולוגית בין שתי המדינות. זאת, באמצעות יצירת שיתופי פעולה בילטראליים בתחומי הטכנולוגיה השונים. צוות המרכז פועל משגרירות בריטניה בתל אביב, עם נציגות בלונדון. מנהלת המרכז היא איילת מבור ויושב הראש הוא חיים שני.

  1. לשכת המסחר ישראל – בריטניה

לשכת המסחר ישראל-בריטניה (IBCC) היא ארגון עצמאי ללא מטרות רווח המוקדש לקידום מסחר, השקעות ויחסים עסקיים דו-צדדיים בין ישראל לבריטניה. כאחד הלשכות הדו-לאומיות המובילות בישראל, יש לה קשרים ורשתות נרחבות בשתי המדינות, כולל קשרים אישיים ישירים למנהיגים הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

באתר הלשכה תוכלו לראות את החברות הישראליות שהקימו פעילות בבריטניה: https://www.ibcc.org.il/

  1. לשכת המסחר תל אביב והמרכז

לשכת המסחר תל אביב והמרכז מייצגת את עיקר מגזר המסחר והשירותים, הכולל  240 ענפי משק מרכזיים, תתי ענפים וענפי משנה, והוא מהווה 67% מהתוצר העסקי ו- 69% מהתעסוקה במגזר העסקי. 80 החטיבות הענפיות  הפועלות בלשכה יוצרות מסגרת רבת השפעה מול גורמים ממסדיים, רשויות המדינה וגופים שונים, בשורה של נושאים ענפיים לפתרון בעיות ולקידום האינטרסים של חבריהן.

באתר הלשכה מופיעה טבלה המרכזת את כל ההזדמנויות העסקיות שקיימות בבריטניה: –https://www.chamber.org.il/serviceslobby/opportunities/?country=44

  1. UK Israel Business

בריטניה ישראל ביזנס היא לשכת מסחר דו-צדדית לעידן הדיגיטלי, המחברת את העולם המקוון עם מערכות היחסים הלא מקוונות העומדות בבסיס העסקים הגדולים. המטרה שלנו היא לספק ערך הכרחי כמקום מפגש ופלטפורמה עבור הקשרים, התובנה והמידע המסחרי שהחברים שלנו צריכים כדי לשגשג.

באתר תוכלו למצוא רשימה של כל החברות הישראליות בעלות שלוחות ברחבי בריטניה: https://finder.startupnationcentral.org/startups/search

יש לכם שאלות?
נשמח לעזור!

אנא מלא/י את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם.

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂