חברת אושן רילוקיישן | Ocean Group

רילוקיישן לארה”ב – כמה זה יעלה לכם?

מתכננים לבצע רילוקיישן לארצות הברית? אנחנו פה בשביל לעדכן אתכם שאותו רילוקיישן עלול לעלות לכם לא מעט. הוא יכול לעלות לכם גם הרבה מאוד במידה ולא תבצעו אותו כמו שצריך. איך מבצעים רילוקיישן לארצות הברית כמו שצריך? טוב ששאלתם!

מתכוננים נכון כלכלית לביצוע רילוקיישן לארצות הברית:

  1. עלויות שילוח – יש לקחת בחשבון את כל העלויות של שילוח בינלאומי עבור כל החפצים הפריטים והרהיטים שאתם מתכננים לשלוח מישראל לארצות הברית. מומלץ לערוך בירור מקיף ולקבל מידע מחברת שילוח בינלאומי לגבי שילוח אווירי, שילוח ימי, אפשרות לשכור מכולה שלמה עבורכם או לשכור מכולה משותפת ולאחר מכן תבחרו את האופציה המומלצת ביותר שגם מתאימה לתקציב שלכם ועומדת בזמני המעבר שלכם.
  2. עלויות מגורים – אפשר לבדוק מראש מה הן עלויות הדיור בארצות הברית וקחו בחשבון שכל מדינה שם שונה מהאחרת לכן בדקו בהתאם למדינה ולעיר אליה אתם מתכננים לעבור. כמו כן אם לא תעברו לגור בבית ישר כשתגיעו לארצות הברית יש לקחת בחשבון את חישוב עלויות הדיור הזמני עד המעבר לדיור קבוע.
  3. עלויות חינוך – חשוב לבדוק לפני בחירת אזור מגורים באיזה אזור יש את מוסדות החינוך הטובים ביותר והמומלצים ביותר אבל גם כאלה שעומדים בתקציב שלכם ולא כאלה שלא תוכלו לשלם עבורם. קחו בחשבון שמדובר במדינה זרה ובשפה זרה ולכן ייתכן שהילדים יצטרכו שיעורים פרטיים וסיוע אחרי שעות בית הספר או צהרון אחרי הגן ואלו הוצאות נוספות שיש לקחת אותן בחשבון.
  4. עלויות ביטוח ומיסים – חשוב לבדוק מראש איזה ביטוח חייבים לשלם מבחינת רילוקיישן לארצות הברית, לעדכן את ביטוח לאומי בישראל על הזמן שלא תשהו בארץ ולוודא שאין כפל במיסים וכמובן לשמור את כל הניירת לבדוק זכאות להחזרי מס בחזרה ארצה.
  5. עלויות מחייה קבועות – החיים בארצות הברית שונים מהחיים בארץ ולא את כל ההוצאות יממן לכם המעסיק שלכם ולכן חשוב שתדעו מראש אילו הוצאות תהיינה על חשבונכם בכדי שתוכלו לחשב את ההוצאות החודשיות ולהשאיר לכם כסף בצד לחוגים, פעילויות, טיולים וביקורי מולדת בארץ.

באופן כללי כדאי להתארגן מראש מבחינה תקציבית עד כמה שניתן בכדי לא להגיע למצב שתישארו בלי תקציב לביצוע המעבר או שתגלו שלא חסכתם מספיק וההוצאות החודשיות גדולות הרבה יותר מההכנסה החודשית.

תכנון נכון לפני ביצוע רילוקיישן לארצות הברית והתייעצות עם אנשי מקצוע בכל אחד מהשלבים בהתאם יכול לחסוך לכם גם זמן רב גם כאב ראש גדול והכי חשוב- יכול לחסוך לכם הוצאות גדולות ומיותרות לקראת המעבר לארצות הברית וגם כמובן- כאשר תחליטו לחזור לארץ ולעשות רילוקשיין לישראל.

לקריאה נוספת בנושא – איזה ביטוח מומלץ לרילוקיישן בארה”ב.

All rights reserved © Ocean Group 2021

All rights reserved © Ocean Group 2021