שירותים רילוקיישן

החלטתם לרדת מהארץ? Ocean כאן כדי ללוות אתכם בתהליך

זה לא סוד שהחיים המודרניים בכלל, ובפרט כאן בישראל, אינם פשוטים.

 

החלטתם לרדת מהארץ? השאלה הגדולה היא מאיפה מתחילים?

 

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. מנהלי המסע של Ocean ילוו אתכם בכל שלבי התהליך – מרגע שהחלטתם שאתם יורדים מהארץ ועד להתאקלמות שלכם ושל בני משפחתכם במדינת היעד אליה החלטתם לעבור.

 

בשלב הראשון – פגישת ייעוץ והכוונה

תהליך המעבר למדינה אחרת, במיוחד כשמדובר במשפחה, הוא תהליך מורכב. רבים מהמתניידים \ יורדים מהארץ אינם מודעים כלל לכל הנושאים שיש לתת עליהם את הדעת לפני ובמהלך הדרך, כמו למשל כל מה שקשור למיסוי, מציאת פתרונות דיור מתאימים במדינת היעד, לימוד השפה, איתור מוסדות חינוך לילדים וכדומה.

 

לשם כך אנו מזמינים אתכם המתעניינים בנושא של לרדת מהארץ בשלב הראשון לפגישת ייעוץ והכוונה ללא תשלום.

 

במהלך הפגישה, היועצים של Ocean יבינו מהם הצרכים הספציפיים שלכם – האם אתם עוברים לבד? עם בן או בת הזוג או עם ילדים? האם לתקופה קצרה או ארוכה? היכן רוצים לגור? ועוד.

 

על פי הצורך הם יעזרו לכם לתכנן את המעבר ויתאימו לכם פתרונות ושירותים שונים מתוך סל השירותים שמציאה Ocean בתחום הרילוקיישן.

 

מגוון שירותים ליורדים מהארץ

  • שירותי שילוח – Ocean מציעה מגוון פתרונות בתחום השילוח – שילוח ימי, שילוח אווירי, שילוח מכולה מלאה או השתתפות במכולה. צוות השילוח הבינלאומי שלנו יעזור לכם לתכנן במדויק את השילוח בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם. החפצים שלכם יגיעו עד לפתח ביתכם החדש במדינת היעד.
  • פתרונות אחסון – אם אתם מתכננים לרדת מהארץ, בודאי לא תקחו אתכם “את כל הבית”. ל-Ocean פתרונות אחסון שונים לטווח קצר או לטווח ארוך. החפצים שלכם נארזים באריזה מקצועית, מאוחסנים במחסנים המאובטחים 365 יום בשנה ומבוטחים מפני אש, מים ופריצות.
  • איתור בית – איפה כדאי לגור? בסביבה בה גרים ישראלים רבים? קרוב למקום העבודה? במרכז העיר?  אנחנו נעזור לכם למצוא את הנכס המתאים לכם על פי הצרכים והציפיות שלכם מביתכם החדש.
  • איתור מוסדות חינוך לילדים  – בחירת גן או בית ספר לילדים היא אחת ההחלטות החשובות בתהליך. חשוב לזכור שהילדים מגיעים למדינה זרה עם תרבות אחרת ולרוב גם ללא ידיעת השפה. ההיכרות המעמיקה והניסיון שלנו מאפשרים לנו להציג בפניכם את כל האופציות המתאימות ולעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבור ילדכם.
  • השכרת ריהוט – הגעתם לביתכם החדש אחרי שהחלטתם לרדת מהארץ ולא הספקתם להתארגן? המכולה עדיין לא הגיעה? כאן נכנסים לתמונה שירותי השכרת הריהוט שלנו. תוכלו להשכיר ריהוט איכותי לכל פרק זמן שתבחרו.
  • ייעוץ מס  – מסתבר שגם אם אתם יורדים מהארץ ועוזבים את ישראל, תצטרכו להמשיך ולהתנהל מול רשויות המס בארץ. נושא המיסוי בתהליך המעבר למדינה אחרת הוא נושא מורכב ודורש התייעצות עם מומחים.  אנו עובדים עם עורכי דין המתמחים בייעוץ מס לרילוקיישן שישמחו לסייע גם בתחום זה.
הירשמו לניוזלטר