מדוע חשוב לקבל ליווי מקצועי לאורך כל תהליך הרילוקיישן?

רילוקיישן – מונח שנשמע מפתה מאד. כולם רוצים לעבור לחו”ל, במיוחד כשאורח החיים כאן לא נהיה קל יותר מיום ליום.

 

ההזמנות לקידום וצמיחה אישית ומקצועית, ההרפתקה והחוויה של לעבור לגור בחול, במדינה אחרת, הערך המוסף שהילדים יקבלו.. החיים מעבר לים נראים ורודים יותר ואנחנו מחפשים הזדמנויות חדשות עבורנו ועבור משפחתנו.

 

אנחנו ב-Ocean פוגשים מגוון רחב של אנשים שנערכים למעבר לרילוקיישן. אבל יש להם מכנה משותף אחד – כולם לא יודעים עד כמה הם לא יודעים מה צריך לעשות כדי שהרילוקיישן יגודר כמוצלח – לא רק ע”י המעסיק או העובד, אלא גם על ידי הילדים ובן או בת הזוג.

 

בעידן הדיגיטלי, כשכל המידע נגיש וברור בלחיצת כפתור, קל לטעות ולחשוב שאפשר להסתדר לבד. אבל המידע ברשת הוא רק חלקי ונקודתי. הוא לא מתייחס להקשרים בין השלבים השונים של ההערכות לרילוקיישן.

 

ידעתם למשל שלא ניתן להוציא שילוח מבלי שיש לכם אשרת שהייה במדינה אליה אתם עוברים?  או שלא ניתן לרשום את הילדים לביה”ס או לגן מבלי שתהיה לכם כתובת מגורים?

 

מה שבעצם אנחנו מנסים להגיד זה שרילוקיישן הוא תהליך מורכב, עם המון נושאים שצריך לטפל בהם וקשורים אלו באלו.

 

לכן, חשוב שיהיה לצידכם מישהו מקצועי, שמבין את התהליכים וההקשרים ויודע לנהל אותם בצורה מיטבית – כך שלכם לא תהיינה הפתעות לא נעימות.

מישהו שחושב לא רק על המעבר למדינה החדשה, אלא גם יודע לחשוב, לתכנן ולהבין את המשמעות לגבי החזרה ארצה. כי כמו שאומרים, סוף מעשה במחשבה תחילה.

 

אנו באושן מסתכלים על תהליך ההתניידות כתהליך הוליסטי ומעגלי:  יציאה מארץ המוצא והגעה לארץ היעד ובחזרה לארץ המוצא. המודל שלנו מחייב אותנו, בכל שלב, להתבונן על ארץ המוצא וארץ היעד ועל ההשלכות של כל צד על משנהו.

 

מנהלי המסע שלנו ילוו אתכם ויעזרו לכם לסנכרן את כל הדברים שצריך לטפל בהם ולהתאים עבורכם את הפתרונות שאתם צריכים – ובעצם ינצחו על כל תהליך הרילוקיישן.

 

כך שקבלת ההחלטות תהיה מושכלת, מנוהלת ונכונה עבורכם.

הירשמו לניוזלטר