מנהל מסע ברילוקיישן – המסע אליו יוצאים עם ליווי

קיבלתם החלטה לצאת לרילוקיישן. מאיפה מתחילים? כל כך הרבה החלטות שצריך לקבל, עניינים בירוקרטיים ושירותים שצריך לדאוג להם – שילוח בינלאומי, דיור, מוסדות חינוך, מיסוי, תהליך רגשי שצריך לעבור ועוד ועוד. 

חשוב להתכונן לרילוקיישן כדי לעבור את התהליך בשלום. רילוקיישן איכותי תלוי במידה רבה בתכנון שלו. משפחה שלא מתאקלמת כמו שצריך, יכולה לחוות משברים  – משבר בזוגיות, משברים רגשיים שחווים הילדים וכדומה. ההכנה האמיתית היא גם הכנה מנטלית ולא רק פרקטית. מי שיעזור להתכונן ולבנות את התהליך מא' ועד ת' הוא מנהל המסע של ocean 

אז מה זה בעצם מנהל מסע?

הוא לא עוד נותן שירותים שדואג עבורכם לשילוח בינלאומי. הוא מהווה עבורכם עוגן ומצפן בכל שלבי התהליך. כמו השם – הוא מנהל אתכם את המסע הזה מרגע ההתארגנות וההכנות ועד החזרה לישראל. מטרת התהליך הוא לשמר או לשפר את איכות החיים של המשפחה במדינת היעד, וזאת עושים באמצעות הליווי המקצועי של מנהל המסע. 

היחסים עם מנהל המסע מושתתים על אמון וביטחון. מאחוריו עומדים כל אנשי המקצוע שיתנו ייעוץ נקודתי בכל שלב בתהליך כגון מומחי שילוח בינלאומי, מי שמאתר נכסים בחו"ל, יועץ לענייני מס וכדומה. מבחינת המתנייד ומשפחתו יש רק דמות אחת בפרונט שהיא הכתובת לכל דבר ועניין. לא חשוב לאיזו מדינה אתם נוסעים – מנהל המסע שם בשבילכם, מכיר את הצרכים האישיים שלכם  – רגשיים, כלכליים וכדומה ודואג שתרגישו בבית. 

 

איך מתנהל התהליך עם מנהל המסע?

תהליך הליווי של מנהל המסע עם המתנייד ומשפחתו מתחיל בפגישת ייעוץ והכרות ראשונית. בפגישה זו הוא לומד להכיר את הצרכים הספציפיים שלכם ובהתאם מסיק מסקנות לטובת ביצוע מעבר איכותי שיתאים בדיוק למשפחה.  אחר כך התהליך מתחלק לשלבים ונקודות המפגש עם מנהל המסע הן לאורך כל הדרך. השלבים הראשונים הם אינטנסיביים יותר – שלב ההכנות והתארגנות, שיכול להימשך כחצי שנה. גם לאחר המעבר , מנהל המסע מלווה את המתניידים בשלב ההתאקלמות במדינת היעד שיכול לקחת גם שנה שלמה. לשלבים בתהליך יש סדר מסוים  – למשל לא ניגשים לפתרון של שילוח בינלאומי לפני מציאת דיור ולפני שיש לכם כתובת במדינת היעד. כשהמשפחה נזקקת לשירות מסוים, מנהל המסע מקשר את איש המקצוע הרלוונטי ולאחר מכן מוודא שהשירות ניתן כראוי והתאים לצורך.   

כשעובד יוצא מטעם המעסיק לרילוקיישן , לא תמיד הארגון יודע לתת מענה לצרכים האישיים של אותו עובד ובני משפחתו. לכן החשיבות הגדולה של ליווי מקצועי על ידי מנהל המסע שרואה את האנשים מאחורי המילה רילוקיישן ולא רק את צרכי הארגון. 

יש לכם שאלות?
נשמח לעזור!

אנא מלא/י את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם.

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂