ניהול נכסים

אחת ההתלבטויות הקשות שיש כשמתכננים רילוקיישן לחו"ל היא מה לעשות עם הבית שאנו משאירים ועם מגוון האתגרים והמשימות הקשורות למעבר למדינה אחרת? יש כאלה שבוחרים למכור אותו, יש כאלה שבוחרים "לסגור" אותו ולהשאיר אותו ללא שימוש עד שיחזרו לארץ, ויש כאלה שבוחרים להשכיר אותו לאנשים אחרים.

מציאת שוכרים אמינים לטווח רחוק אינה דבר פשוט. צריך להראות את הדירה, לוודא שיש ביטחונות, ללכת לעירייה להעביר את הרישום על החשבונות, לוודא שהתשלומים מגיעים בזמן.. מדובר ב לא מעט התעסקות והרבה כאב ראש כשבעלי הבית נמצאים בארץ, אז על אחת כמה וכמה כשהם נמצאים בחו"ל.

ההתנהלות מול השוכרים יכולה להיות מתישה ומורכבת כשגרים מעבר לים ולכן הפתרון של רוב האנשים שנוסעים לרילוקיישן הוא למנות קרוב משפחה או חבר כמיופה כוח על ניהול הנכס בזמן שהם אינם בארץ. לא תמיד יש קרוב משפחה או חבר קרוב שיכול לקבל על עצמו את התפקיד ואף לבצע אותו בצורה הטובה ביותר.

חברת OCEAN מציגה – ניהול נכסים

למזער את הלחץ בשלב ההתארגנות לקראת היציאה וליצור וודאות עבור משפחות שלא רוצות להטיל את ניהול הנכס על בני המשפחה, עבור משפחות שרוצות להיות סמוכות ובטוחות שהנכס שלהן שמור, מוגן ומנוהל על הצד הטוב ביותר נמצא הפתרון והוא – ניהול נכסים.

במסגרת הליווי המקצועי של ניהול נכסים הלקוחות מקבלים את השירותים הבאים:

  • ליווי של עורך דין לענייני מקרקעין
  • פרסום הדירה להשכרה
  • מציאת שוכרים לדירה
  • גביית תשלומים קבועים וחד פעמיים מהשוכרים
  • טיפול בתקלות בנכס
  • טיפול בתשלומים מול הרשויות
ניהול נכסים - עוגת השירותים של אושן: ניהול בתים ודירות להשכרה ליוצאים לרילוקיישן

לחברת אושן ניסיון של למעלה משבעה עשורים בתחום הנדל"ן והרילוקיישן. לאורך השנים אנו מלווים אנשים מארגונים בינלאומיים, וכאלו שמתניידים על סמך תושבות בינלאומית  שבחרו בנו לצורך מגוון השירותים שאנו מציעים בארצות השונות וסטנדרט השרות . 

צברנו את הידע ואת הכלים שעוזרים לנו לנהל את הנכס שלכם בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר – תוך יצירת וודאות המלווה בשקיפות מלאה.

ניהול נכסים על ידי חברת אושן מבטיח לכם שהבית שלכם נמצא בידיים טובות וכשתחזרו אליו בעתיד, הוא יהיה בדיוק כמו השארתם אותו – מקום חם ואוהב, אולי אפילו תרצו לצאת לעוד רילוקיישן 

אנא מלא/י את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂