7 עבודות שאפשר לעשות מכל מקום בעולם

רילוקיישן בשביל עבודה, לימודים או עבור אחד מבני הזוג זו דוגמא אחת מיני רבים למצב בו כבני זוג או כמשפחה אנחנו נאלצים לעשות ויתורים. ברילוקיישן עלול להיווצר מצב בו יש הזדמנות ייחודית לפיתוח הקריירה של אחד מבני הזוג שיכולה לבוא על חשבון הקריירה של השני.

 

מלבד האתגרים המוכרים שנוצרים בשל הרילוקיישן בעולם כמו שפה, תרבות, דירה, העברת הציוד ועוד, נוצרים אתגרים חדשים כמו מצוי אישי, ומציאת עבודה חדשה. למרות זאת ניתן להסתכל על החלטה לרילוקיישן ליעד חדש כהזדמנות ייחודית עבור הצד השני לשינוי קריירה ויש אפשרויות תעסוקה רבות שניתן לעשות מכל מקום ללא תלות במיקום הפיזי של הרילוקיישן.

 

אם גם אתם נמצאים בסיטואציה דומה, כדאי שתכירו באפשרויות תעסוקה מכל מקום שיקלו עליכם את המעבר:

שיווק

כיום כל עסק חייב לדעת לפרסם את עצמו ולוקח בדרך כלל בעל מקצוע שמבין את התחום. ניתן ללמוד את תחום הדיגיטלי לבד בבית דרך סרטונים או קורסים און ליין ולעבוד בתפקידים כמו מנהל קמפיינים, מנהל מדיה , מנהל שיווק דיגיטלי ועוד.

עיצוב גרפי או עורכי וידאו

עיצוב גרפי הוא תחום רלוונטי כמעט לרוב החברות ובמיוחד בתחומי המדיה והפרסום באינטרנט. מעצב גרפי טוב צריך לדעת תוכנות גרפיות בסיסיות כמו פוטושופ אילוסטרייטור ואינדזיין אותם ניתן ללמוד בצורה מקצועית או להתנסות בהם בבית. בתור התחלה אפשר להציע שירותים שונים באופן עצמאי או אפילו להתנסות באתר Fiverr.

צילום

אם צילום זהו תחום שמעניין אתכם, תנצלו את ההזדמנות שאתם בארץ חדשה. אתם יכולים לחקור על תחום הצילום באינטרנט לרכוש מצלמה, ולהתחיל לצלם. באינטרנט קיימים אתרי תמונות בהם תוכלו למכור את התוצרים שלכם.

כתיבת תוכן

כתיבה זה תחום שמעניין אתכם? כחלק מהנוכחות של העסקים ברשת , התקשורת עם הגולשים והלקוחות נעשית באמצעות טקסט. עסקים בעלי אתר, בלוג וכו, צריכים כותב תוכן שיכתוב בצורה עניינית עבור הגולשים.

שיעורים פרטיים

אם יש תחום שאתם מבינים בו מאוד ויכולים לסייע לאחרים אפשר להשתמש בפלטפורמות השונות ביניהם זום, סקייפ וכו, ולהציע שיעורים פרטיים מכל מקום. את השירות אפשר לפרסם בין חברים או ברשתות החברתיות.

תרגום

תרגום זהו תחום נדרש למרות הדעה הרווחת שניתן לתרגם הכל בגוגל. אם יש שני שפות שאתם יודעים לקרוא ולכתוב ברמה הדקדוקית והתחבירית, תוכלו להציע שירותי תרגום לאתרים ולעסקים שונים.

בניית אתרים

בניית אתרים בפלטפורמות השונות או אף תכנות אתרים זהו תחום מבוקש שניתן גם ללמוד לבד בבית ולהתנסות. ברגע שאתם מבינים מספיק בתחום תוכלו להתחיל לקבל לקוחות ולהכניסם לתיק העבודות שלכם וכך להתקדם בתחום.

בכל מקרה, גם את תחליטו לעסוק בתחום בניית אתרים וגם אם לא, כדאי שיהיה בבעלותכם אתר עסקי שימשוך לקוחות, יקדם אותכם קדימה ויפרסם את השירות שאתם בוחרים לעשות מכל מקום בעולם.

לסיכום,

מעבר לארץ אחרת זה נושא לא קל עבור שני הצדדים, באיחוד שאחד הצדדים עלול למצוא את עצמו מחוסר תעסוקה לפרק זמן ארוך. התמיכה של שני הצדדים חשובה מכל, וכדאי לעשות החלטה משותפת עבור השותף לנסיעה של אפשרויות תעסוקה כדי שלא ירגיש לבד בהחלטה הזאת.

הירשמו לניוזלטר