מיסוי בינלאומי / ייעוץ מס רילוקיישן

מיסים. אי אפשר להתחמק ממיסים. ברור לכם שלא משנה לאן אתם עוברים, אתם תחויבו לשלם מיסים באותה מדינה. אבל ידעתם שהעובדה שאתם עוזבים את ישראל לא פותרת אתכם מהחובה לשלם מיסים גם בישראל?

יש המון שאלות בענייני מיסוי בינלאומי בכלל לצד מיסוי רילוקיישן בפרט. המרכזית מבניהן (מבחינתכם) היא האם קיימת אמנת מס בין שתי המדינות?

נסביר בעזרת הדוגמה הבאה: ישראלי המתפרנס בארצות הברית יהיה חייב לשלם מס בשתי המדינות – גם בישראל וגם בארה"ב. לעומת זאת, אמריקאי שמתפרנס בישראל יהיה פטור ממס כאן בישראל. למה? כי ככה קבעו באמנת המס בין שתי המדינות.

לכן, חשוב שתבינו ותתכננו מראש את נושא מיסוי רילוקיישן עם יועץ מס בינלאומי מקצועי. זה יכול למנוע מכם הרבה כאבי ראש, הפתעות מס לא צפויות ובסופו של דבר לחסוך לכם לא מעט כסף…

אחרת בקלות תוכלו למצוא את עצמכם משלמים יותר מידי מיסים או, במקרה החמור יותר, פחות מידי מיסים – מה שמציב אתכם בבעיה מול רשויות המס בכל הקשור לנושא של מיסוי בינלאומי.

שירות ייעוץ מס בינלאומי מאפשר לכם לעבור את כל סוגיית המיסוי ברילוקיישן בלי להסתכן. יועצי המס שלנו ב-Ocean  הינם מומחים בתחום וליוו מאות משפחות ויחידים שיצאו לרילוקיישן. הם יעזרו לכם להבין מהם החובות שלכם עבור מס הכנסה כישראלים העובדים בחו"ל.

בנוסף, השירות יעזור לכם ולהבין בצורה ברורה יותר מה בסופו של דבר יהיה השכר האמיתי שלכם בצד השני – כמה ישאר לכם בנטו.

 

מה כולל ייעוץ מיסוי רילוקיישן?

שירותי ייעוץ מס בינלאומי מנוהלים על ידי יועץ מס (רואה חשבון ועורך דין בהכשרתו) וכוללים:

  • ייצוג המתנייד או המעסיק מול שלטונות המס בישראל
  • ייצוג המתנייד או המעסיק מול הביטוח הלאומי בישראל
  • יעוץ לגבי ניתוק תושבות ישראלית לצורכי מס
  • בניית “תיק ניתוק תושבות” למתנייד המנתק את מרכז חייו מישראל
  • שינוי מעמד המתנייד ומשפחתו בביטוח הלאומי
  • טיפול בנושא קצבת ילדים
  • השגת אישורים מהמוסד לביטוח לאומי בנושא עבודה במדינות אמנה

מהי שיחת ייעוץ מס לפני רילוקיישן?

בין אם אתה שכיר בחברה העומד לצאת לחו"ל או עצמאי, המומחים שלנו יעניקו לך שירות ייעוץ מס לפני רילוקיישן. שיחת הייעוץ תתקיים עם יועץ ocean, עורך דין ורואה חשבון, המומחה בתחום של מיסוי בינלאומי ובמתן ייעוץ בכל הנוגע למיסוי ברילוקיישן.

כעובד שכיר בישראל, לרוב אינך צריך להגיש דוחות מס. כאשר אתה עוזב את ישראל, התייחסות רשויות המס בישראל אליך כעובד משתנה.

שיחה עם יועץ מס בינלאומי תתמקד בך ובבן/בת זוגך, על סמך הנתונים שתעבירו אלינו לפני הפגישה, ותכלול:

  • הסבר על שינוי מעמדך ומעמד בן/בת זוגך בעקבות הרילוקיישן
  • פירוט החובות החדשים שיש לך בתחום המיסוי כעובד ישראלי בחו"ל: מס ההכנסה, ביטוח לאומי, מיסוי מקרקעין, מיסוי אופציות, ביטוח פנסיוני ומיסוי שוק ההון.
  • סקירה כללית של חבות המס שלך במדינת היעד – לדוגמא, בניגוד לישראל (ומדינות אחרות) בהן המעסיק הוא זה שמנכה מס הכנסה מהמשכורת של העובד, בארה"ב העובד חייב להגיש דו"ח למס הכנסה בכל שנה ולכן מי שעוזב לארה"ב חייב ייעוץ מס/סיוע בהגשת דו"ח מס לפחות בשנה הראשונה.

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂