רילוקיישן בעולם

שילוח בינלאומי

חלק חשוב בתכנון תהליך הרילוקיישן (או החזרה ממנו) הוא נושא שילוח חפצים אישיים לחו”ל. בתחום שילוח בינלאומי קיימות אפשרויות רבות  – שילוח דרך הים, האוויר, משלוח מכולה מלאה או השתתפות במכולה ועוד. אנו ב”אושן” חברת שילוח מובילה בארץ ובחו”ל נשמח לסייע בתהליך. 

איזה שילוח בינלאומי מתאים לכם?

צוות השילוח הבינלאומי של חברת Ocean יעזור לכם לתכנן את הרילוקיישן ולבנות בצורה אופטימלית את תוכנית השילוח, כך שתתאים בדיוק לצרכים שלכם. יחד תבנו תוכנית שתהיה מובנת וברורה לכם ותשרת את מטרותיכם ואת התקציב שלכם – מבלי לזרוק מונחים ומידות שלא תבינו מה משמעותם.

בתור התחלה, יישלח מעריך לביתכם כדי לבדוק את הפריטים שאתם חושבים לשלוח ולהעריך את נפחם. בהתאם, הצוות ב-Ocean ימליץ מה כדאי לשלוח בשילוח בינלאומי ימי, בשילוח אווירי, מה בכלל כדאי לקחת במזוודות ומה להשאיר בארץ. אחר כך כבר נדאג שהכל יתקתק ויגיע ליעדו בדיוק לפי התוכנית.

 

מי מטפל בצד השני בחפצים שלי?

חברת שילוח בעלת ניסיון רב כמו Ocean מכירה מקרוב את הצרכים של כל לקוח ולקוח, ועל כן אנו נוודא שהמשלוח ישוחרר ויטופל על ידי אחד משותפינו בעולם – חברות שילוח בינלאומי ועמילות מכס מובילות. המשלוח יגיע לביתכם החדש במדינת היעד. 

 

מה כוללים שירותי שילוח בינלאומי?

  • תוכנית מעבר מותאמת אישית לשילוח חפצים אישיים לחו”ל – כולל שיחת אפיון וייעוץ חינם.
  • מנהל לקוח של Ocean שמלווה אתכם לכל התקופה.
  • אריזה ועטיפה מלאה של תכולת הבית והחפצים האישיים.
  • הכנת כל הניירת והתיעוד הנחוץ לשילוח באוויר ובים אל כל היעדים הבינלאומיים.
  • הסדרת כל אישורי המכס הרשמיים בנמלי כניסה בינלאומיים.
  • מעקב אחר מצב המשלוח.

מהן השיטות הנפוצות לשילוח בינלאומי ולמי הן מתאימות?

  • שילוח ימי – משלוח מכולה באנייה. אורך מספר שבועות ומתאים לנפחים גדולים של שילוח ולחפצים שאינם דחופים לנו. מי שאין לו הרבה פריטים יכול לבחור גם לחלוק מכולה עם אחרים.
  • שילוח אווירי – השיטה היקרה והמהירה יותר.  לרוב המשלוח יגיע עד שבועיים-שלושה.
  • שילוח איתנו במזוודות – הפתרון המהיר ביותר הוא כמובן לארוז את הדברים שחשוב לנו שיגיעו איתנו במזוודות ואפילו לשלם על משקל עודף (Over weight) עבורם.

תכנון נכון בעזרת הצוות שלנו, יעשה לכם סדר מה כדאי לשלוח ובאיזו דרך, חברת שילוח בינלאומי Ocean תדע לספק את המידע הנחוץ והחשוב לכם! 

 

ומה קורה כשחוזרים ארצה?

אנחנו חייבים לבחור בחברת שילוח בינלאומי ועמילות מכס ממדינת המוצא?

התשובה היא בפירוש לא.

באמצעות רשת השותפויות שלנו ברחבי העולם, אנחנו נוכל לעזור לכם ולנהל עבורכם גם את השילוח מהמדינה בה אתם נמצאים – לארץ. אחד משותפינו הבינלאומיים יבצע את עבודת האריזה וההובלה מביתכם לנמל ואנחנו נקבל ונטפל במשלוח ברגע שיגיע ארצה.

והכל, תחת פיקוח וליווי צמוד של צוות Ocean.

למידע נוסף
ושיחה עם נציג ללא עלות
מלאו פרטים ונחזור אליכם