חברת אושן רילוקיישן | Ocean Group

רילוקיישן לאוסטרליה – מספר עובדות שכדאי לדעת

אם אתם יודעים מיהם האבוריג’ינים, מהו וומבט ומיהי שיילה אתם כנראה בדרך לטיול או באמצע תהליך רילוקיישן לאוסטרליה. אין ספק שהיבשת הדרומית רוויית החופים והנופים הקסומים מעוררת את סקרנותם של המטיילים מצד אחד ומציעה מן הצד השני אינספור אפשרויות העסקה ליחידים ולמשפחות.

אם אם שוקלים לעשות רילוקיישן לאוסטרליה, כדאי מאוד שתדעו מראש כמה דברים חשובים.

רילוקיישן לאוסטרליה על בסיס ויזת עבודה

אוסטרליה ידועה בקבלת הפנים החמה שלה לאנשי מקצוע בעלי ידע ברפואה, משפטים, מדעים, הייטק ועוד. הדרישה הבלתי פוסקת לעובדים גורמת לאנשים רבים לנסות את מזלם ביבשת הדרומית ולהגיש מועמדות לויזת הגירה על בסיס העסקה.

במידה ותחליטו לעשות רילוקיישן לאוסטרליה עומדות בפניכם שתי אפשרויות:

  • לחפש לבד מעסיק אוסטרלי שיעסיק אתכם ולהגיש בקשה לויזת עבודה על בסיס מקום עבודה קיים.
  • להגיש בקשה לאישור עבודה על בסיס מקצוע נדרש בהתאם לרשימת המקצועות המתעדכנת מדי שנה.

כל אחד יכול לעשות רילוקיישן לאוסטרליה?

התשובה היא לא. ממשלת אוסטרליה מציבה תנאים מאוד ברורים ומעמידה את המועמדים לרילוקיישן המבקשים אישור עבודה בפני מבחנים שונים:

  • גיל צעיר מ – 45
  • לעבור את מבחן הנקודות
  • לעבור בדיקות רפואיות
  • לעבור מבחן באנגלית
  • לעבור הערכה מקצועית
  • להציג תעודת יושר
  • להציג המלצות ממעסיקים קודמים

הדרישות לקבלת אישור עבודה באוסטרליה משתנות כל הזמן ולכן מומלץ לבדוק האם השתנו הדרישות או שמא נוספו דרישות נוספות. במידה ואתם מתכננים לעשות רילוקיישן לאוסטרליה לתקופה של למעלה משנה, תהליך קבלת אישור העבודה יהיה מורכב יותר.

עלויות הגירה לאוסטרליה

בנוסף לעלויות השילוח ורכישת מוצרי חשמל וריהוט חדשים, תצטרכו גם לשלם אגרת הגירה לאוסטרליה. חשוב לדעת כי עלות האגרה משתנה פעמיים בשנה – בחודש ינואר ובחודש יולי ואין החזר כספי במידה ולא קיבלתם את האישור המיוחל. תוכלו להיעזר בצוות המומחים שלנו בכדי לבדוק האם יש לכם סיכוי גבוה לקבל את אישור העבודה. למידע נוסף אודות השירותים ותהליך הרילוקיישן שנעבור בייחד קראו ב – ייעוץ רילוקיישן.

יש אישור עבודה ! מה עכשיו?

כמו בכל מדינה, גם באוסטרליה יש קהילות גדולות של יהודים וישראלים כך שההמלצה שלנו היא ליצור איתם קשר כבר מהארץ ולקבל מהם טיפים, רעיונות ומידע שיעזור להפוך את ההתאקלמות לקלה ונעימה ככל האפשר.

בערים גדולות כמו מלבורן וסידני יש קהילות גדולות של ישראלים ויהודים, כך שערים אלה יכולות להיות נקודת התחלה טובה לחיפוש בית למגורים ובית ספר לילדים.

השארנו לכם את הטוב לסוף

אחד מהיתרונות הגדולים שמושכים אנשים לאוסטרליה הוא השכר הגבוה לעומת השכר בארץ, אך לא רק. באוסטרליה מקפידים מאוד על איזון שבין עבודה ובית ולכן יום העבודה שם הוא קצת יותר לעומת ישראל.

המסקנה? באוסטרליה עובדים פחות ומרוויחים יותר.

חושבים על רילוקיישן לאוסטרליה? כדאי לכם לקרוא את המאמר – האם יש לי סיכוי לקבל ויזת עבודה לאוסטרליה או ניו זילנד ולעשות רילוקיישן?

All rights reserved © Ocean Group 2021