רילוקיישן לישראל

רילוקיישן בחזרה לישראל

תקופת הרילוקיישן שלכם תמה וזה הזמן לחזור חזרה לישראל. 

תהליך החזרה ארצה הוא תהליך רילוקיישן מחדש וכמו שתכננתם את מהלך הרילוקיישן לפני היציאה מישראל, כך רצוי לתכנן את המעבר חזרה ארצה מבעוד מועד. אמנם אתם חוזרים למדינה מוכרת ולעתים נדמה שהחזרה היא קלה וברורה, אך ישנם היבטים רבים שעשויים להשפיע על תהליך ההתאקלמות בארץ.

תכנון רילוקיישן נכון שמותאם לצרכים שלכם יחסוך לכם הרבה כאב ראש, זמן וכסף.

ככל שתקדימו את תכנון המסע חזרה לישראל, כך תוכלו לקבל החלטה מתוך שיקול דעת ובהתאמה לצרכים האישיים שלכם, לכן אנו ממליצים לכם להתלוות על ידי איש מקצוע שישקף עבורכם את הדילמות, ההשלכות לכל צעד ואת הידע הנדרש על מנת שתוכלו לקבל החלטות מתוך ידע, ביטחון וודאות.

תזכרו שהצרכים שהיו לכם לפני שעשיתם רילוקיישן ככל הנראה השתנו, השכונה בה גרתם, מקום העבודה, סביבה, מוסדות חינוך ועוד. וגם בשנים בה לא הייתם ה גם ישראל קצת השתנתה כך שלא בטוח שהשכונה שגרתם בה לפני המעבר תתאים לכם גם היום.

הנה כמה נושאים חשובים שכדאי לקחת בחשבון בעת תכנון מסע הרילוקיישן שלכם לישראל: 

גם בדרך חזרה לישראל חשוב לתכנן ולבנות תוכנית שילוח בינלאומי – כדי להימנע מלשלוח של ציוד שלא באמת תזדקקו לו בארץ, מה שגורר עלויות מיותרות או עיכובים במכס. בעזרת הניסיון שלנו בניהול אלפי תהליכי רילוקיישן, אנחנו יכולים לעזור לכם לבנות את תוכנית השילוח הנכונה ביותר עבורכם…

אז אתם חוזרים הביתה לישראל. אבל חשבתם האם הילדים שלכם גם חוזרים הביתה? עבורם, תקופת הרילוקיישן נמשכה נצח. יתכן ואפילו הם חיו שם יותר שנים מאשר הם חיו כאן בישראל… מבחינתם, הם לא חוזרים הביתה, אלא מגיעים למקום חדש…

מה עושים עד שהבית החדש זמין עבורנו? או אם בכלל לא מצאתם דירה לפני שחוזרים ארצה. בית מלון זה לא בהכרח הפתרון הכי מתאים. וליפול על משפחה זה בטח לא נוח ולא תמיד נעים.
אנחנו ב-Ocean יכולים להעמיד לרשותכם דירה מרוהטת המוכנה לכניסה מידית…

גם החזרה ארצה דורשת מכם להיערך מראש בכל הקשור לרשויות המס בישראל.
הפעם, באופן מפתיע, זה יכול לעזור לכם ולחסוך לכם לא מעט כסף.. תושבים חוזרים זכאים ללא מעט הטבות מס ומכס.
בשביל לזכות ולנצל את מלוא ההטבות, אנו ממליצים להיערך לכך עוד בטרם תחזרו ארצה…

הגעתם חזרה ארצה, אתם לקראת כניסה לבית… אבל מה עם המכולה?

הריהוט, מכשירי החשמל וכלי הבית עדין נמצאים בדרכם לכאן. בדרך כלל לוקח למכולה קצת יותר זמן מאשר לכם להגיע…
מה עושים בינתיים?השכרת ריהוט הינו פתרון מושלם…

חזרתם הביתה. בין אם לבית שגרתם בו לפני הרילוקיישן ובין אם לבית חדש. ואתכם (או קצת אחריכם) מגיעים גם הציוד והארגזים. עכשיו, צריך להתחיל לפרוק לסדר. אבל למי יש ראש וסבלנות לזה עכשיו?

הכניסה לבית החדש והקליטה מחדש בישראל כרוכים בלא מעט כאבי ראש, אבל אתם יכולים להוריד מכם לפחות כאב ראש אחד…

כשתתחילו בהכנות למעבר, מאוד יתכן שתגיעו למסקנה שיש לא מעט דברים שחבל לסחוב אתכם ליעד החדש. אז מה עושים עם כל הציוד שאתם לא רוצים לקחת?

בשביל זה יש את שירותי האחסנה שלנו – מחסנים מאובטחים ומבוטחים 365 ימים בשנה. המחסנים נגישים לכם (או מישהו מטעמכם) במשך כל תקופת האחסנה…

הירשמו לניוזלטר

All rights reserved © Ocean Group 2021