חברת אושן רילוקיישן | Ocean Group

רילוקיישן לפורטוגל- למה כדאי לכם לבחור דווקא בליסבון

החלטתם על רילוקיישן לפורטוגל? בודקים את האופציה לעבור לשם? ההמלצה החמה היא לעבור דווקא לעיר ליסבון יותר מכל עיר אחרת במדינה. ואין סיבה אחת עיקרית כי יש לפחות עשר סיבות!

למה בבחירת רילוקיישן לפורטוגל כדאי לבחור בעיר ליסבון:

  1. העיר, כך אומרים, מתאימה לכולם. מדובר בעיר גדולה למדי עם שכונות רבות ומגוונות -ממש כמו תל אביב וגוש דן. תוכלו לגור במרכז הסואן או בקצוות השקטים אבל תוכלו למצוא את המקום שלכם בעיר בוודאות.
  2. כשחלמתם על רילוקיישן לפורטוגל בטוח בדקתם את מזג האוויר במדינה אז אנחנו פה בכדי לספר לכם שבעיר ליסבון מזג האוויר הכי טוב. מושלם! יש חורף כמו בספרים ובסרטים ואם לבושים היטב עוברים אותו בקלות ויש קיץ נהדר. אין מזג אוויר קיצוני לא בחורף ולא בקיץ וגם אין 100% לחות באף עונה במשך השנה. מזג אוויר מושלם כבר ציינו?
  3. בעיר ליסבון יש הכל. בכל פעם שתצאו מהבית תוכלו לגלות עוד ממנה. יש בה מן החדש ומן הישן, עתיקות ומודרניות- מותגי ענק ומוזיאונים, סמטאות אפלות ורחובות חדישים. כל שכונה מרגישה כמו עיר אחרת לגמרי למרות שאתם בעצם באותה עיר ממש.
  4. בקבלת החלטה על רילוקיישן לאירופה, כמו במקרה של רילוקיישן לפורטוגל מחפשים מקום נגיש ונוח מבחינת תחבורה. גם פה ליסבון מספקת את הסחורה, יש תחבורה ציבורית מעולה שמאפשרת להגיע לכל מקום בעיר בקלות. אפשר ללכת ברגל למקומות ,יש חשמלית ואוטובוסים וגם מטרו. תענוג.
  5. רילוקיישן לפורטוגל אומר בעיקר- טיולים והרבה! העיר ליסבון מאפשרת מגוון סוגים של טיולים אם ברגל ואם בתחבורה ציבורית, אם טיולים עירוניים או טיולי טסבע מסביב וגם כמובן לא מעט דברים לראות מסביב לעיר.
  6. העיר ליסבון היא עיר מיוחדת. היא אחת הערים היחידות באירופה שממש מתאימות לכל מצב רוח בו אתה נתון- היא מאפשרת שקט ושלווה וגם רעש ותעשייה. היא מאפשרת לחיות בצד מבלי שיגלו אותך או במרכז וחשוף לתיירים. רק תבחר.
  7. אם יש לכם חיית מחמד שעוברת אתכם אז רילוקיישן לפורטוגל- בעיקר רילוקיישן לליסבון זה פתרון מעולה. פחות לחות, בלי טמפרטורות קיצוניות ויש צורך בפחות חיסונים מאשר בארץ.
  8. רילוקיישן לפורטוגל זה בול למי שאוהב חופים ומי שחושש שיתגעגע לתל אביב. מאות קילומטרים של חופים, טמפרטורה סופר נוחה ואפשרויות ליהנות מהחוף בעיר או מחוצה לה.
  9. סביר להניח שאחת הסיבות שלכם לבצע רילוקיישן לפורטוגל היא תעסוקה. אז בליסבון יש אופציות רבות לתעסוקה וקל יותר למצוא פה עבודה מאשר בפרברים.
  10. ליסבון היא עיר שמקבלת את כולם על שלל הדתות, הצבעים וההעדפות המיניות. אין להם משהו נגד זרים בכלל או נגד ישראלים בפרט והיא מקבלת את כולם ובחיבוק גדול.

לפני שמתחילים בהכנות וההתארגנות לרילוקיישן מומלץ לקבל ייעוץ רילוקיישן בנוגע לכל התהליך. אנו נשמח ללוות אתכם יד ביד מהארגונים הראשונים ועד החזרה לארץ.

יוצאים לרילוקיישן באירופה? הינה כמה טיפים שחשוב להכיר על ביטוח ישראלים ברילוקיישן 

All rights reserved © Ocean Group 2021