שילוח בינלאומי בתקופת הקורונה

החלטתם לקצר את שהות הרילוקיישן שלכם ולחזור לישראל בעקבות משבר הקורונה? 

אין ספק ששילוח בינלאומי הוא מרכיב חשוב כחלק מהליך החזרה לישראל. 

איך תוכלו לעשות זאת תחת המגבלות החדשות? מה כדאי שתדעו מראש כדיי לא להיגרר לחיובים לא צפויים? איפה מתעדכנים במדיניות סגירה ופתיחת השערים לסירוגין במדינות השונות?

ריכזנו עבורכם כמה טיפים לקראת השילוח חזרה לישראל

  1. הערכה מרחוק – שימו לב שלחברת השילוח יש פתרונות להערכת הנפח אותו תרצו לשלוח ללא נוכחותו של המעריך בביתכם, על ידי כלים דיגיטליים. 
  2. חברת שילוח המלווה מדלת לדלת. בזמנים אלה בהם מדיניות פתיחת השערים במדינות שונות משתנה לעתים תכופות, רצוי שחברת השילוח שלכם תהיה האחראית הראשית לכל הליך השילוח עד לכניסת המטען לביתכם החדש.
  3. חברת שילוח בינלאומי אמינה – בימים של חוסר וודאות, מומלץ לבדוק כי חברת השילוח הבינלאומי תתחייב למועדי אריזה, העלאת המטען כמצופה והתחייבות לזמן משוער. 
  4. שחרור מכולה בזמן בידוד – בד"כ ניתן לשחרר מכולה מהנמל ע"י הגעה וחתימה של בעל המטען. בגלל חובת הבידוד וודאו כי חברת השילוח מאפשרת לשחרר עבורכם את המכולה ע"י הוראה מרחוק ללא צורך בהגעה פיזית.
  5. אחסון המטען במידת הצורך – על כל יום שהמטען שלכם לא ישוחרר המנהל תאלצו להיפרד מהמון כסף ולכן, רצוי שחברת השילוח שלכם תדאג גם לשחרר את המכולה ולאחסן אותה במידת הצורך כדיי לא להיגרר לחיובים נוספים
  6. אל תחכו לרגע האחרון!! מעברים רבים נדחו לחודשי הקיץ וחברות הספנות צופות עומסים רבים אשר עלולים לעכב מטענים רבים. תפסו מקום במכולה מוקדם ככל האפשר
  7. זכרו כי השילוח הבינלאומי הוא חלק ממכלול שלם של מסע הרילוקיישן שלכם. וודאו כי יש מי שמלווה אתכם ומנהל בצורה מקצועית את כל מסע הרילוקיישן שלכם. לכל הליך יש השפעה עתידית ורק מנהל מסע מקצועי יוכל להבחין בכך מבעוד מועד.

קיצור תקופת הרילוקיישן כרוכה בתכנון נכון והכנה מוקדמת. יש השלכות רבות להחלטה כזאת ולכן כדאי שתתלוו על ידי מנהל מסע מקצועי אשר יתאים עבורכם את המסלול הנכון עבור הצרכים שלכם. 

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא תשלום (אפשר גם בזום) כדיי שתוכלו לחזור לישראל בשקט.

לקריאה נוספת- ההבדל בין חברת שילוח בינלאומי לחברת רילוקיישן שיש בה שילוח

יש לכם שאלות?
נשמח לעזור!

אנא מלא/י את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם.

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂