שילוח תכולת דירה ברילוקיישן

איך מחליטים איזה רהיטים ואיזה חפצים יצאו איתכם לרילוקיישן? איך יודעים מה צריך להכניס למכולה? יש חוקים בנושא? הגבלות? איסורים? אין ספק שאחד מהאתגרים הגדולים העומדים בפני משפחה היוצאת לרילוקיישן הוא שילוח תכולת דירה. 

תוכלו כמובן לנבור בבלוגים, פורומים, קבוצות פייסבוק ואפילו תוכלו לדבר עם אנשים שחיים במדינת היעד אליהם תגיעו אבל הם לא אנשים שמכירים את עולם השילוח כמו חברת שילוח שעוזרת מדי שנה לאלפי משפחות להעביר ציוד בין מדינות ולפעמים גם בין יבשות. 

היתרונות בשילוח תכולת דירה עם חברה מקצועית

אם יש לכם תקלה ברכב, מה תעשו? תקראו באינטנרט ותשאלו חברים איך לתקןאת הבעיה או שתלכו אל המוסכניק? יש דברים שלא מומלץ לעשות לבד וכדאי להשאיר אותם למומחים. אחד מהם הוא שילוח תכולת דירה לקראת רילוקיישן. 

שילוח תכולת דירה כולל בתוכו מכלול של שירותים שהופכים את כל ההכנה לרילוקיישן קל יותר ומאפשר לכם לצאת אל המסע בראש שקט. 

לפני שתעזבו לרילוקיישן, חברת השילוח תמנה איש קשר שינהל עבורכם את כל התהליך. הוא יהיה זה שיענה על כל השאלות שלכם, ידאג לקבל את כל האישורים והמסמכים הדרושים.  

לאיש הקשר כמה תפקידים בהכנות שילוח בינלאומי ברילוקיישן אך החשובים ביותר הם:

  • הערכת נפח למכולה – נציגי החברה או איש הקשר עצמו יגיעו אליכם ויעריכו בהתאם לתכולת הדירה שלכם מהו גודל המכולה אותה תצטרכו.
  • ניהול האריזה – אם חשבתם שהאריזה היא פשוטה וקלה, אתם טועים. יש נהלים מאוד מחמירים מה מותר להביא וכמה יחידות מותר להביא. חלק ממדינות היעד דורשות לקבל רישום מפורט עד רמת מספר היחידות שיש לסכו"ם ועיתים אפילו תמונות של החפצים שנמצאים במכולה. חברת השילוח תדע לארוז עבורכם את החפצים בצורה כזו שהמכולה תעבור את הביקורת בהצלחה ולא תאלצו לשלם קנסות או מיסים. 
  • ניהול השילוח – בין אם תבחרו לבצע שילוח תכולת דירה בים או באוויר, איש הקשר בחברה יהיה אחראי על הובלת המכולה מהרגע שיצאה מהרחוב שלכם ועד שנחתה במדינת היעד. הוא ידאג שתהיה משאית בגודל המתאים, שתגיע בזמן הנכון אל הנמל ושתתבצע העמסה של המכולה אל היעד הנכון. הוא גם ידאג לשחרר את המכולה מהמכס כשתגיע ליעד, הוא ידאג למשאית שתוביל אותה עד הבית החדש שלכם ללא עיכובים. 
  • ניהול הפריקה – איש הקשר ידאג שיגיע צוות מיומן ובעיקר זהיר שיפרוק את כל הארגזים בבית החדש. הוא ידאג שהכל יתנהל בצורה "חלקה" ויתכן שאף יקשר אתכם עם הנציג המקומי של החברה. 

אם קיבלתם הצעה לצאת לרילוקיישן, או אם אתם בעיצומו של התהליך אל תשאירו את שילוח תכולת הדירה לסוף. מעבר בין מדינות ויבשות הוא דבר מורכב היות ויש הרבה היגבלים ואיסורים. 

לפרטים נוספים על שילוח תכולת דירה בצורה קלה ואמינה, צרו קשר עכשיו:

יש לכם שאלות?
נשמח לעזור!

אנא מלא/י את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם.

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂