חברת אושן רילוקיישן | Ocean Group

שילוח תכולת דירה ברילוקיישן לאירופה – זה קל עם אושן

מזל טוב! בשעה טובה חתמתם על חוזה עבודה חדש והגיע הזמן להתחיל בתכנון הרילוקשיין לאירופה. לא משנה אם תעברו לרומא, פריז, ברלין, ברצלונה או לונדון, הרילוקיישן לאירופה יהיה קל עם אושן. 

חברת אושן מציעה לכם מעטפת של שירותים שעוזרת לכם לעשות את הרילוקשיין בהצלחה וללא תקלות. 

שלב ראשון בשילוח תכולת דירה לאירופה – התכנון 

אחרי שיש בידיכם ויזות ואשרות עבודה, תצטרכו להחליט מה עושים עם הבית ועם התכולה שלו. אחד מיועצי השילוח שלנו יגיע אליכם לפגישת היכרות ויעזור לכם להבין מהן האפשרויות העומדות בפניכם:

  • אחסון של תכולת הבית לתקופת הרילוקיישן 
  • שילוח של כל תכולת הבית לארץ היעד
  • שילוח של חלק מתכולת הבית לארץ היעד

יועצי השילוח שלנו יעזרו לכם להחליט מה כדאי לקחת איתכם ומה כדאי לכם להשאיר בארץ לאחסון או להציע למכירה. לדוגמא, אם אתם עושים רילוקיישן למדינה בצפון אירופה כמו דנמרק או הולנד, אין טעם שתקחו איתכם הרבה בגדי קיץ כי רב השנה שורר שם מזג אויר קר. 

שלב שני  – השילוח

לאחר שתחליטו מה נשאר, מה נמכר, מה יוצא לאחסון ומה נשלח במכולה, תצטרכו להחליט על אופן השילוח. 

תוכלו לבחור בין שילוח אווירי או שילוח ימי. השילוח הימי לעומת השילוח האווירי הוא זול יותר, אבל ארוך יותר ויכול להתארך עד חודשיים. לכן, מומלץ לשלב בין השניים ולבצע שילוח ימי עבור ציוד בעל נפח גדול כגון רהיטים, מוצרי חשמל וצעצועים ושילוח אווירי לארגזים בעלי נפח קטן כגון ספרים, כלי בית ובגדים.

שלב שלישי – אריזה

כולנו עברנו דירה לפחות פעם אחת בחיים ואנחנו יודעים שלארוז בית יכול להיות כאב ראש די רציני, על אחת כמה וכמה אם צריך לחיות על ארגזים כמה שבועות לפני המעבר. 

כדי להקל על האריזות לפני הרילוקיישן תוכלו להיעזר גם בשירותי אריזה ביום אחד של חברת אושן. צוות של אורזים מהירים, מיומנים אך זהירים יגיע אליכם יום לפני המעבר ויארוז עבורכם את כל תכולת הדירה שבחרתם לשלוח במכולה

שלב רביעי – פירוק

גם בארץ היעד, חברת אושן מעמידה לרשותכם צוות פורקים מהיר, מיומן וזריז שיעזור לכם לפרוק את המכולה בקלות ביעילות, כך שמהר מאוד תרגישו בבית.

לאור כל אחד מהשלבים, נציגי החברה יעמדו לרשותכם, יגישו עבורכם את כל הטפסים ויתנהלו מול רשויות המכס בכדי לעזור לכם להוביל את תכולת הדירה במקצועיות ואמינות מרגע שיצאו מפתח הדלת בישראל ועד שהגיעו אל ביתכם החדש באירופה. ש

All rights reserved © Ocean Group 2021

All rights reserved © Ocean Group 2021