6 סיבות לגור בקפריסין

אנחנו מכירים את קפריסין כיעד אטרקטיבי לחופשת פסח או לחופשת הקחץ, אבל עבור ישראלים רבים קפריסין היא בית קבע לאורך כל ימות השנה. מה גורם לאנשים לעזוב את ישראל ולעבור לגור בקפריסין? 

הנה 6 סיבות נהדרות שיגרמו גם לכם להתחיל לארוז: 

 1. הקרבה לישראל – הייתם מאמינים שתוך 40 דקות אתם יכולים להיות בקפריסין? בלי פקקים, בלי צפירות ועם קניות בדיוטי פרי. קפריסין השייכת לקבוצת איי יוון נמצאת ממש קרוב והטיסה אליה עוברת במהירות ובקלות, כך שאם יש קרובי משפחה שרוצים לבוא לבקר או אם אתם רוצים לטוס לחגים בישראל, מדובר בטיסה קצרה ונעימה.

   

 2. מזג האוויר – כאי בים התיכון הקרוב מאוד לישראל, קפריסין נהנית ממזג אוויר ים תיכוני הדומה לישראל. לכן, אין צורך להסתגל למזג אוויר קר מדי או חם מדי ובוודאי שאין צורך לרכוש מלתחה חדשה.

   

 3. שפה – הישראלים אינם היחידים שעושים רילוקיישן בקפריסין, למעשה חיים באי תושבים גם מספרד, אנגליה, צרפת ומדינות נוספות בעולם. הנוכחות הרבה של תושבים זרים באי הביאה לככך שהקפריסאים דוברים אנגלית ברמה גבוהה וברחבי האי יש שלטי הכוונה באנגלית כך שמאוד קל להסתדר ולהתמצא באי. כיום, כאשר משפחות ישראליות רבות מגלות את היתרונות של רילוקיישן בקפריסין ניתן למצוא רבות מהן חיות בערים כגון לימסול, לרנקה או פאפוס. כך למעשה, עוזבים את החיים בישראל, אבל לא מוותרים על חיי קהילה ישראלית שוקקים.

   

 4. ויזה לקפריסין – כתיירים קפריסין מאפשרת לכם לשהות באי עד 90 יום, אך ניתן גם להוציא ויזת עבודה, ויזת עסקים, ויזת סטודנט וויזת שהייה. בשנים האחרונות ועם העלייה בהשקות נדל"ן באי, מעניקה קפריסין תושבות קבע ואזרחות למי שקונה נכסים או משקיע במדינה. למידע נוסף על הוצאת ויזה לקפריסין » לחצו כאן

   

 5. מיסוי בקפריסין – היות וקפריסין רוצה למשוך אליה תושבים חדשים, חוקי המס שלה מקלים מאוד על מהגרים חדשים ועל תושבי קבע. המדינה מעניקה שלל הטבות והקלות מס בהתאם להכנסה השנתית ובהתאם למצב המשפחתי כך שתלומי המס בהשוואה לישראל הופכים לנמוכים יותר בצורה משמעותית (במקרים מסוימים ההבדל במיסוי עלול להגיע עד לסך של 30% בהשוואה לישראל). כמובן, שחשוב להתייעץ עם יועץ מס הבקיא בתקנות המס בארץ ובקפריסין על מנת להימנע מתשלומים כפולים ומקנסות מיותרים.

   

 6. ביטוח בריאות – בקפריסין יש ביטוח בריאות פרטי וציבורי ממש כמו בישראל. לאחר הסדרת מעמדכם כתושבים, תוכלו ליהנות ממערכת בריאות ציבורית מהטובות בעולם. בכל עיר גדולה באי יש בית חולים גדול המעניק שירותים לתושבים (גם הצוות הרפואי דובר אנגלית כך שהתקשורת איתם נעשית בקלות). 

כמו כל רילוקיישן, גם אם הוא במרחק של פחות משעת טיסה, גם רילוקיישן בקפריסין מצריך הכנה מראש והיערכות מוקדמת. צוות היועצים של OCEAN ישמחו לענות לכם על השאלות לפני, במהלך ואחרי תהליך הרילוקיישן בקפריסין. 

לפרטים נוספים ויצירת קשר » לחצו כאן 

מוזמנים להמשיך קריאה: 

יש לכם שאלות?
נשמח לעזור!

אנא מלא/י את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם.

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂