רילוקיישן, לוגו של חברת אושן | Ocean Group

הזדמנות הנדל"ן הבאה שלכם
ממתינה לכם - במרחק של פחות משעת טיסה!

האי קפריסין מוכר לרובנו כיעד תיירותי עם חופים מדהימים ומחירים נוחים אך הוא גם טומן בתוכו הזדמנות פז שכדאי לכם להכיר – השקעות נדל"ן.

איכות החיים הגבוהה והקרבה לישראל הם רק חלק מהיתרונות שהופכים את קפריסין ליעד מועדף למשקיעים המחפשים השקעה בטוחה ורווחית.

בין אם אתם מחפשים השקעה לטווח ארוך או קצר או אפילו נכס מגורים לצרכים הפרטיים שלכם, השקעה בנדל"ן בקפריסין מהווה השקעה בטוחה, במחירים נמוכים משמעותית מרוב המדינות באזור ועלייה של – 5% בממוצע בשנה ומבטיחים צמיחות הון כבר במהלך העשור הקרוב.

טווח התשואה על נדל"ן בקפריסין (בתים ודירות) נע בין 6-10% בשנה על השכרת הנכס ללא שכלול עליית ערך, כך שאין ספק שמדובר באחת ההשקעות שלא כדאי לפספס.

אז למה דווקא קפריסין?
טוב ששאלתם! יש לא מעט סיבות מעולות להשקיע בנדל"ן באי

החזר השקעה מהיר

מחירי הדירות והנכסים נמצאים בעלייה רציפה ומתמדת.

שוק נדל"ן פעיל ותוסס

קיימות מספר תוכניות פיתוח ערים בתי ספר ומרכזי קניות באי על שטח שעדיין אינו מנוצל ופרויקטים בבנייה שמהווים הזדמנות פז למשקיעים.

מיקום קרוב נוח וזול

קפריסין נמצאת פחות משעת טיסה מהארץ ובקרבה למדינות אירופה עם מספר רב של טיסות זולות שמגיעות אליה במהלך השנה.

יציבות וצמיחה כלכלית

החברות של קפריסין באיחוד האירופי והכניסה של החברות הגלובליות הגדולות והמוכרות לאי מגדילים את הצורך בפיתוח תשתיות ונדל"ן ובמקביל מבטיחים מקומות עבודה ומקורות הכנסה.

עידוד ותמיכה של הממשלה

הממשלה הקפריסאית מעודדת השקעות זרות וכניסה של הון זר באי ואף מסייעת לכך על ידי מיסוי נמוך ומניעת כפל מס על השקעות בתחום הנדל"ן.

קבלת תושבות

במידה ועברתם את גיל 25 ואין לכם עבר פלילי ורכשתם נכס באי בעלות שעולה על 300 אלף יורו תתאפשר לכם קבלת תושבות ללא צורך להתגורר באי בפועל.

אבל בכדי להגיע לתשואות גבוהות וליישם את כל ההטבות האלה צריך למצוא את ההזדמנות הנכונה ואת הנכס המתאים – צריך לעשות זאת עם החברה הנכונה, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

נעים להכיר, 'אושן'

חברתינו נמצאת בתחום הרילוקיישן כבר יותר משבעה עשורים עם ידע, ניסיון, וותק וקשרים במדינות רבות בעולם, ביניהן גם קפריסין.

אנחנו מחוברים לכל אנשי המקצוע המקומיים שחיים את שוק הנדל"ן ומבטיחים לכם סיוע בשכירות, רכישה, התנהלות מול הגורמים הבירוקרטיים המקומיים וליווי צמוד לאורך כל התקופה.

שתפו אותנו על ההשקעה שאתם מחפשים - ואנחנו נמצא עבורכם את הנכס המתאים!

ההכרות העמוקה שלנו עם שוק הנדל"ן בקפריסין והקשרים המקומיים מאפשרים לנו ללוות אתכם בכל שלבי מימוש העסקה כולל ניהול הנכס במידת הצורך ולהתאים עבורכם את אחוז התשואה והרווח אל מול גודל ההשקעה.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים

אנא מלו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם.

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂