השכרת דירות בחול – מציאת בית במדינת היעד

איפה כדאי לגור? במרכז העיר, קרוב למרכזי הבילוי וההתרחשויות? או קרוב ככל האפשר למקום העבודה? בסביבה בה מתגוררות משפחות ישראליות רבות? או בשכונות בעלות אופי מקומי יותר? באזור בו שמעתם שהחינוך מצוין ובתי הספר והגנים נראים לכם מתאמים או  קרוב לחברים שכבר עשו רילוקיישן לפניכם?..

אם אתם בדרך לרילוקיישן וחושבים על מציאת בית במדינת היעד, בודאי מתעוררות אצלכם השאלות האלה ועוד רבות אחרות. התשובה לשאלות הללו אינה חד משמעית. הכל תלוי אם אתם עוברים לבד, או כמשפחה, מהו ההרכב המשפחתי שלכם, מהם גילאי הילדים ומה מתאים לאופי ולהרגלים שלכם. כאן אנחנו ב- ocean נכנסים לתמונה עם שירות המסייע לכם למצוא דירות להשכרה בחו"ל בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

איתור דירות להשכרה בחו"ל

במסגרת שירות השכרת דירות בחול, אנו נעזור לכם להבין מהן הציפיות שלכם ממקום המגורים החדש ובהתאם נאתר עבורכם  נכסים אופציונליים שאחד מהם יהפוך בבוא העת לביתכם החדש. ואיך תוכלו להתרשם ממגוון הבתים ולדעת לבחור מה מתאים לכם?

במסגרת שירות השכרת דירות בחול תוכלו לבחור האם להסתפק בתמונת וסרטונים של הבתים כאן בישראל או להתלוות לנציג שלנו במדינת היעד שלכם לפני ההגעה ולערוך עמו סיור מקיף בין כל הנכסים שנראו לכם מתאימים.

ניהול משא ומתן ועריכת הסכם שכירת מול המשכיר

הליווי של ocean  לא מסתיים באיתור הנכס. כאשר בחרתם את הבית שמתאים לכם, אנו נסייע בניהול משא ומתן עם המשכיר במדינת היעד, נכין את חוזה השכירות לחתימת שני הצדדים ונעניק לכם כל ייעוץ שתצטרכו לגבי מסמכים שונים או ערבויות שתידרשו להציג למשכיר.  

לבסוף, אחרי שחוזה השכירות כבר חתום על ידי שני הצדדים, להתאקלמות קלה ונוחה בביתכם החדש, נוכל לעזור לכם גם בהתנהלות מול הרשויות המקומיות בכל הקשור לחיבור הבית למים, לחשמל וכדומה.

השכרת דירות בחול כולל:

  • ליווי אישי של נציג מקומי טרם ההגעה למדינת היעד
  • תיאום והכנת סיור בנכסים רלוונטיים
  • ניהול מו”מ מול המשכיר המציע דירות להשכרה בחו”ל.
  • עריכת הסכם שכירות מוכן לחתימת הצדדים
  • יעוץ בנושא ערבויות ומסמכים שונים שיש להציג טרם החתימה
  • סיוע בחיבור הבית למים, בדיקת הנכס טרם כניסת המתנייד ובני משפחתו

הפריט נוסף להזמנה שלך! 🙂